Demand Planner
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za poziom stanów magazynowych wyrobu gotowego (ilość, wartość, rotacja)
  • Odpowiedzialność za prognozowanie popytu produktów firmy w krótko, średnio i długoterminowej perspektywie
  • Prowadzenie bieżących analiz i podejmowanie działań nt. optymalizacji stoku magazynowego (ilość, wartość, jakość stoku magazynowego)
  • Koordynowanie przepływu danych oraz informacji i ścisła współpraca z działami Zakupów, Marketingu, Sprzedaży i działami operacyjnymi (Produkcja, Planowanie)
  • Tworzenie raportów i analiz
  • Prowadzenie spotkań związanych z prognozowaniem popytu (S&OP)
  • Odpowiedzialność za cykl życia produktu (koordynacja terminów wdrożeń, wygaszanie produktów nierentownych, koordynacja akcji wyprzedażowych, promocyjnych)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne
  • Minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z planowaniem popytu, analizą sprzedaży lub planowaniem logistycznym
  • Znajomość narzędzi do planowania popytu oraz systemów ERP
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz umiejętność analizy danych
  • Postawa komunikatywna, pro-aktywna, szukająca rozwiązań, posiadająca łatwość w nawiązywaniu relacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zniżki na produkty firmowe

Zajrzyj do naszego barwnego świata! Z CLARESĄ nigdy nie ma nudy, każdy dzień ma inny odcień. Na kolorach znamy się jak mało kto – w uwielbieniu dla piękna tworzymy z pasją kosmetyki do makijażu oraz komplementarne produkty do manikiuru hybrydowego.

Jeżeli łączysz entuzjazm do tworzenia komunikacji socialmediowej z zamiłowaniem do kosmetyków, pasjonujesz się marketingiem, dobrze odnajdujesz się w dynamicznym środowisku i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrobienia – jesteś osobą na którą czekamy.

  • Praca Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392