Demand & Supply Planning Manager CEE/Italy
  • Wólka Kosowska
Wólka, Wólka Kosowska, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
6. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy: Wólka Kosowska

Zadania:

  • Zarządzanie, coaching i rozwój zespołu 4 planistów popytu oraz 1 analityka dostaw

  • Reprezentowanie łańcucha dostaw i operacji w kontaktach biznesowych

  • Przedstawianie prognoz popytu kluczowym interesariuszom w firmie, w tym w dziale finansów, marketingu, sprzedaży i operacji

  • Pełnienie roli łącznika między rynkami sprzedaży a źródłami dostaw (wewnętrznymi i zewnętrznymi)

  • Kierowanie procesem S&OP popytu dla Europy Środkowo-Wschodniej i Włoch (Polska, Ukraina, Rumunia i Włochy)

  • Zapewnianie najlepszego możliwego wglądu w 24-miesięczne prognozy sprzedaży na swoich rynkach i wspieranie opracowywania prognoz dla inicjatyw wprowadzania nowych produktów

  • Dostarczanie wskazówek i przegląd każdej krótkoterminowej zmiany prognozy w związku z działaniami promocyjnymi klientów

  • Maksymalizacja dostępności produktów u dostawców wewnętrznych i zewnętrznych przy jednoczesnym zarządzaniu ryzykiem związanym z jakością, kosztami, dostawą i zaopatrzeniem zakupów

  • Prognozowanie i komunikowanie poziomu zapasów/pokrycia i dostępności produktów

  • W przypadku braku równowagi między popytem a podażą, opracowanie RCCA, zaproponowanie opcji i harmonogramu powrotu do normalności

  • Minimalizowanie wpływu IAR (Inventory At Risk) na rachunek zysków i strat we współpracy z zespołem ds. sprzedaży i marketingu handlowego

  • Identyfikacja działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów planowania popytu i programów digitalizacji

  • Wsparcie sprzedaży, łańcucha dostaw oraz projektów przemysłowych

  • Udział w programach optymalizacji zapasów i zapasów zagrożonych (IAR)

Wymagania:

  • Udokumentowane umiejętności przywódcze osobiste oraz w zarządzaniu zespołem

  • Umiejętność coachingu i rozwoju zespołu

  • Skoncentrowanie na klientach i wizja strategiczna dla wydajności działu i jednostki biznesowej

  • Doskonała jakość analizy i syntezy

  • Znajomość i biegłość w procesach Łańcucha Dostaw (S&OP/IBP)

  • Doskonała znajomość systemów informatycznych (SAP/APO) oraz obsługi baz danych (Power BI, Excel)

  • Umiejętność innowacji i kwestionowania istniejących procesów

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne na wszystkich poziomach organizacji

  • Dobre umiejętności interpersonalne i zdolność do wpływania w celu przekonania i uzyskania konsensusu

  • Ciekawość i entuzjazm

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego jest niezbędna, znajomość włoskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem

  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon służbowy i pakiet internetowy na potrzeby pracy zdalnej

  • Premia roczna uzależniona od wyników

  • Benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna w firmie Medicover, zwrot kosztów okularów, program pomocy dla pracowników i ich rodzin, produkty firmy dla pracowników)

  • Możliwość dołączenia do różnych komitetów i zespołów firmy, w tym różnych inicjatyw charytatywnych oraz dostęp do zasobów edukacyjnych

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i uczestniczenia w globalnych projektach

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Wólka
  • Manager Wólka
  • Wólka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055