Delivery Site Lead
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Antal Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Gdańsk

Model pracy: Hybrydowo

Poziom: Lead/ Manager

Proces rekrutacji: Online

O przyszłym pracodawcy:

Nasz Klient jest zaangażowany w pomaganie wiodącym firmom na świecie w budowaniu silniejszych biznesów poprzez działania i biura na całym świecie.

Jako globalny gracz, oferuje możliwość uczestniczenia w różnych programach szkoleniowych i rozwojowych oraz odkrywania możliwości kariery i doświadczeń w innych krajach i działach.

Będziesz miał(a) doskonałą szansę na uczestnictwo w projektach, które rozwijają Twoje umiejętności i dalej kształtują Twoją ścieżkę kariery.

Lider Działu Spraw Regulacyjnych

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie działem, zapewnianie terminowej i wysokiej jakości realizacji zgłoszeń regulacyjnych.
  • Pełnienie roli głównego punktu kontaktowego dla regionalnych liderów klientów.
  • Monitorowanie i zapewnianie zgodności z wymaganiami regulacyjnymi specyficznymi dla poszczególnych krajów.
  • Ustanawianie nowych procesów i dokumentacji w celu optymalizacji działań.
  • Efektywne zarządzanie zasobami zespołu, budżetem oraz rotacją pracowników.
  • Proaktywne rozwiązywanie problemów we współpracy z Menedżerem ds. Zaangażowania.
  • Zapewnianie zgodności z planem szkoleń ogólnych i obowiązkowych kursów oraz zarządzanie przestrzeganiem zapisów szkoleniowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie farmacji, biotechnologii, medycyny lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w obszarze spraw regulacyjnych dotyczących farmaceutyków, chemikaliów lub wyrobów medycznych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Znajomość przepisów i standardów regulacyjnych na poziomie krajowym i międzynarodowym.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Zdolność do pracy pod presją i skutecznego rozwiązywania problemów.
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (praca w międzynarodowym zespole).

Oferujemy:

  • Rozbudowany pakiet benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna LuxMed, w tym opieka dentystyczna, ubezpieczenie na życie, benefity z zakresu kafeterii.
  • Możliwość bycia częścią globalnej organizacji skoncentrowanej na rozwoju.
  • Rozwój zawodowy i jasna ścieżka kariery.
  • Możliwości szkoleniowe i rozwojowe, w tym kursy językowe.
  • Stabilną pracę i współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem.
  • Pracę w modelu hybrydowym.

Co się stanie po Twojej aplikacji?

  1. Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
  2. Następnie zostaniesz zarekomendowany/a i umówiony/a na spotkanie bezpośrednio z Działem HR i Twoim przyszłym przełożonym.
  3. Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536