Delivery Manager
  • Ozorków
Ozorków, Ozorków, województwo łódzkie, Polska
Riotters Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy i kogo szukamy:

Masz ugruntowaną wiedzę w obszarze zarządzania projektami IT i lubisz wyzwania? A do tego bardzo dobrze odnajdujesz się w zarządzaniu relacjami w międzynarodowym środowisku? Jeśli tak, to świetnie się składa - mamy szansę, by się poznać.

Jako innowacyjny zespół projektowo-rozwojowy działający na co dzień w branży IT aktywnie inspirujemy naszych zagranicznych klientów nowymi narzędziami, technologiami i frameworkami, usprawniając w ten sposób wspólny proces twórczy, przyspieszając go i czyniąc bardziej skutecznym. Efektem są wyjątkowe materiały marki, jakie tworzymy dla naszych klientów, napędzając rozwój ich biznesu.

Aktualnie poszukujemy Delivery Managera, który wesprze dwa nasze zespoły (UX/UI i Development) we współpracy z naszym kluczowym klientem z USA - liderem na rynku amerykańskim z 1 000 000 klientów na swoim koncie, nad internetową platformą usług wspierających rejestrację i rozwój podmiotów gospodarczych na terenie Stanów Zjednoczonych.

Naszą pracę opieramy na partnerskich relacjach, o które dbamy na co dzień. Jednocześnie mocno stawiamy na i doceniamy autonomię każdego członka zespołu. Nie zaglądamy nikomu przez ramię, nie stosujemy micromanagementu. Działamy w oparciu o wartości, którymi dla nas są:

- przygoda,

- zaufanie,

- wolność,

- wsparcie,

- determinacja.

Jeśli takie podejście do współpracy jest Ci bliskie, bardzo dobrze odnajdujesz się w międzynarodowym środowisku i komunikujesz w jęz. angielskim, masz doświadczenie w realizacji projektów IT (min. 5 lat), dużą świadomość emocjonalną, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i jesteś asertywna/y, aplikuj i dołącz do nas jako

DELIVERY MANAGER

Miejsce pracy: Szczecin - praca stacjonarna/ hybrydowa/ praca zdalna

Twoje zadania:

  • koordynacja prac zespołu UX/UI i zespołu deweloperskiego oraz zapewnienie skutecznego i terminowego dostarczania produktu,
  • bezpośrednia współpraca i komunikacja z klientem, interesariuszami oraz zespołami UX/UI i deweloperskim,
  • pozyskiwanie, analiza i doprecyzowywanie wymagań projektowych,
  • zapewnienie efektywnej współpracy zespołów UX-UI-DEV w ramach projektu,
  • ulepszanie procesów związanych z dostarczaniem - identyfikacja problemów, proponowanie rozwiązań i usprawnień, dobór metod pracy, miar procesowych, optymalizacja czasu pracy,
  • planowanie i koordynacja pracy zespołu projektowego, monitorowanie postępu prac, a zarazem wspieranie samoorganizacji zespołów pracujących w ramach projektu,
  • zapewnienie wysokiej jakości pracy, możliwości realizacji celów projektowych oraz efektywnego wykorzystania zasobów,
  • budowanie zaufania w relacjach z klientem oraz interesariuszami poprzez profesjonalne reprezentowanie zespołu projektowego i organizacji.

Wyzwania do podjęcia na początku naszej współpracy:

  • ustalenie po stronie Riotters, a następnie rewizja zasad współpracy i komunikacji z klientem,
  • wypracowanie z interesariuszami:
  • 1) skutecznego podejścia do pracy koncepcyjnej, które umożliwi przejrzyste i wystarczające precyzowanie wymagań projektowych,
  • 2) udoskonalenie elementów backlogu w celu zapewnienia wystarczającej liczby gotowych zadań do realizacji w nadchodzącej iteracji,
  • zapewnienie precyzyjnego, a zarazem zrozumiałego opisu zadań,
  • opracowanie strategii przekazywania rezultatów prac zespołu UX/UI do zespołu deweloperskiego,
  • reorganizacja, uporządkowanie oraz zarządzanie rejestrem produktu (product backlog),
  • ciągłe doskonalenie procesu projektowego i wytwórczego poprzez dobór metod pracy i procesów adekwatnych do sytuacji i wyznaczonych celów.

Nasze oczekiwania, oprócz tzw. chemii:

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania/ dostarczania projektów IT,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami (Agile, Scrum),
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (m.in. komunikacyjne, praca zespołowa, negocjacyjne, inteligencja emocjonalna, asertywność),
  • doświadczenie w zarządzaniu relacjami z wieloma interesariuszami w międzynarodowym środowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizacji pracy zespołu,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy z klientem także w godzinach popołudniowych i wieczornych,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. na poziomie B2,
  • rozumienie pracy projektowej i wytwórczej umożliwiająca samodzielną reprezentację zespołu na spotkaniach z klientem,
  • proaktywna postawa i nastawienie na kreatywne poszukiwanie rozwiązań,
  • gotowość do spotkań f2f z zespołem projektowym w Szczecinie,
  • znajomość: ClickUp, Notion, Figma.

Oferujemy:

  • pracę w pozytywnie nastawionym zespole w firmie, w której fundamentem są relacje,
  • współpracę na podstawie umowy B2B,
  • szkolenia wstępne - wprowadzające Cię do pracy w projekcie,
  • narzędzia pracy - MacBook/ laptop adekwatnie do Twoich potrzeb,
  • realizację zadań ważnych dla naszego zespołu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pozytywną atmosferę pracy, w tym zaufanie i wsparcie ze strony członków całego zespołu,
  • dofinansowanie kursów, szkoleń, eventów,
  • prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie Allianz, także dla członków rodziny,
  • dofinansowanie karty sportowej MultiSport,
  • prezenty rocznicowe, upominki świąteczne,
  • darmową kawę, herbatę, przekąski (w biurze),
  • 20 dni wolnych płatnych w ciągu roku + płatne chorobowe,
  • brak dress code’u,
  • biuro przyjazne zwierzętom,
  • miejsce parkingowe (podczas pracy w biurze w Szczecinie),
  • realny wpływ na to, co się dzieje w projekcie i w firmie - jako organizacja progresywna odpowiadamy na potrzeby koleżanek i kolegów z zespołu,
  • integracje zespołowe i ogólnofirmowe, także po godzinach pracy.

  • Praca Ozorków
  • Manager Ozorków
  • Ozorków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782