Dekorator
  • Krosno
Dekorator
Krosno, Krosno, Podkarpackie, Polska
Merkury Market
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Kompleksowa opieka nad ekspozycją w sklepach sieci Merkury Market

Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,

Nadzór nad poprawną ekspozycją towarów w obszarze asortymentu meblowego,

Prezentacja towaru zgodnie ze standardami,

Współpraca z Działem Zakupów

Monitorowanie konkurencji.

WYMAGANIA:

Zainteresowanie aranżacją wnętrz oraz znajomością bieżących trendów,

Dobra organizacja pracy,

Umiejętności efektywnej pracy zespołowej,

Wyobraźnia przestrzenna,

Kreatywność w działaniu,

Gotowość do wyjazdów służbowych (firma gwarantuje mieszkanie służbowe).

Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591