Dekarz z niemieckim, Niemcy, niem kontrakt
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Niemiecka firma działająca na rynku niemieckim, zajmująca się montażem i podłączeniem paneli fotowoltaicznych na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Dekarz z j. Niemieckim / Cieśla konstrukcyjny / Cieśla budowlany.

Lokalizacja: Niemcy: Brandenburg, Berlin, południowa część kraju.

Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę.

Proponowana stawka: wszystko zależy od poziomu i stażu doświadczenia. Najlepiej umówić się na rozmowę z szefem i wynegocjować ????(od 4 000 €/mc i w górę).

Może byc praca na B2B.

Inwestycja: przeważnie obiekty mieszkaniowe, prywatne.

Na czym polega praca:

~ Budowa dachów (skośne, płaskie – rózne rodzaje),

~ Częściowe remonty dachow,

~ Montaż dachów ceramicznych.

WYMAGANIA:

Jakie wymaganie firmy:

~ Doświadczenie i samodzielność - KONIECZNIE,

~ Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

~ Prawo jazdy kategorii B (dostajesz auto firmowe),

~ Umiejętność czytania planów technicznych.

Mile widziane:

~ Tandem: fachowiec i jego pomocnik,

Współpraca na B2B (własne narzędzia, auto, 2-3 osoby do zespołu).

OFERUJEMY:

Propozycja od nas:

~ Współpracę w stabilnej niemieckiej firmie opartą na długoterminową współpracę,

~ Pełen etat z niemieckimi dodatkami lub współpraca na B2B,

~ Dostajesz porządnie wyposazony w sprzęt samochód profesjonalną odrzież (dla osób na etacie),

~ Praca od poniedziałku do piątku (ewentualnie soboty w razie potrzeb),

~ Zjazdy do Polski do ustalenia z szefem w zależności od potrzeb,

~ Opłacone zakwaterowanie (2 osobowe pokoje).

Dodatkowa ważna informacja:

Kierownik jest otwarty na zaproponowania próbnego tygodnia, jest wstępna rozmowa z szefem (po polsku) żeby ustalić szczegóły.

Napisz wiadomość w formie SMS pod nr 502 267 530 lub 533 026 236

lub WhatsApp/Viber 502 267 530, odpowiemy na pytania.

Treść „ dekarz Niemcy”

  • Praca Łódź
  • Dekarz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687