Dekarz, pomocnik
  • Kraków
dekarz, pomocnik
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Reims
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

aktualizacja 12/9/2024
Firma budowlana o specjalności dekarskiej poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą Dekarzy, Blacharzy budowlanych oraz pomocników.
Wykonujemy i prowadzimy budowy związane z wykonawstwem hydroizolacji dachów płaskich i tarasów. Wymagane doświadczenie, możliwość przyuczenia dla pomocników.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
Twój zakres obowiązków
proste prace dekarskie przy membranach i papach termozgrzewalnych
Nasze wymagania
Doświadczenie na podobnym stanowisku przy pracach dekarskich
POSIADANIE czynne prawo jazdy kat. B
Mile widziane - czytanie dokumentacji projektowej
Rzetelność w wykonywanych pracach
Punktualność
To oferujemy
umowa o pracę na czas nieokreślony bez przestojów sezonowych
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od 1996 roku
transport firmowy na koszt firmy (w razie potrzeby delegacji -standardowo powroty do domu)
Benefity
ubezpieczenie na życie
zakwaterowanie służbowe
KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY - +48 509 907 427

  • Praca Kraków
  • Dekarz Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567