Dekarz Blacharz
  • Lipsk
Lipsk, Lipsk, Podlaskie, Polska
Sepona GmbH
9. 4. 2024

Firma Sepona GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Dekarz Blacharz
Miejsce pracy: Monachium i okolice
możliwe terminy rozpoczęcia pracy:
kwiecien/maj 2024
WYMAGANIA:
-znajomość j.niemieckiego
- udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
- gotowość wyjazdu do Niemiec
- własny samochód (mile widziane)
- punktualność i odpowiedzialność
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Prace dekarskie na dachach plaskich i/lub skosnych
OFERUJEMY:
- Stawki godzinowe brutto 16,00-19,00 € plus diety za każdy przepracowany dzień 55,00 - 65,00 €
- Dodatki świąteczne i urlopowe
- Punktualne wynagrodzenie możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
- Umowę na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
- opiekę polskojęzycznego konsultanta
- pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.+49 341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub mailowo na adres @ z dopiskiem Hydraulik/Lento.pl
Zapraszamy do zapoznania sie z nasza stroną internetową www.sepona.de
Sepona GmbH

  • Praca Lipsk
  • Dekarz Lipsk
  • Dekarz lipski
  • Dekarz Lipsko
  • Lipsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179