Debug Software Developer Team Lead
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
1dea Kośnik Sp. k.
8. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Rekrutujemy dla

Do dynamicznie rozwijającej się firmy z branży technologicznej, poszukuję Debug Software Developer Team Leada!

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Python
  • Java

O projekcie

Szukamy lidera zespołu, który poprowadzi nowy zespół w Polsce i stanie się łącznikiem pomiędzy DTT a zespołami lokalnymi. Twoja rola będzie kluczowa dla przyszłego rozwoju zespołu, otwierając przed Tobą nowe możliwości rozwoju zawodowego

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i rozwój zespołu DDT (Debug and Trace Tools)
  • Wsparcie w integracji zespołu DTT z lokalnymi zespołami inżynierskimi
  • Zapewnienie płynnej komunikacji i współpracy pomiędzy DTT a zespołami polskimi
  • Motywowanie i wspieranie rozwoju członków zespołu
  • Utrzymanie i rozbudowa wiedzy technicznej zespołu
  • Reprezentowanie zespołu DTT w Polsce

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu w co najmniej jednym języku programowania: C++, Python, Java
  • Znajomość architektury systemów operacyjnych
  • Wiedza na temat architektury procesorów CPU i/lub GPU
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi debugowania (np. GDB) i/lub technik debugowania (np. debugowanie przez JTAG)
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu złożonego oprogramowania
  • Szukamy lidera, który potrafi motywować i rozwijać członków swojego zespołu.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Pracodawca oferuje

  • Możliwość pracy nad najnowocześniejszymi technologiami AI w otoczeniu wybitnych specjalistów
  • Udział w ekscytujących projektach o realnym wpływie na rynek
  • Elastyczny model pracy (praca hybrydowa)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach

1dea Kośnik Sp. k. od 7 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla korporacji o zasięgu międzynarodowym oraz największych polskich firm.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 1dea Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji na potrzeby rekrutacji prowadzonych w przyszłości.” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Team leader Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293