DBA Consultant / Administrator baz danych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Lumicode Sp. z o.o. - Grupa Pentacomp
17. 9. 2024

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)
Obecnie poszukujemy:
• DBA Consultant / Administratora baz danych (75% zdalnie – 25% stacjonarnie)
Możliwe miejsca pracy: Gdańsk / Gdynia / Warszawa
Umowa: B2B
Stawka: do 140 zł netto/h
Godziny pracy: Elastyczne (start w przedziale 7-10)
Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Wsparcie i utrzymanie baz danych Oracle działających w wersjach od 12c-19c
• Monitorowanie baz danych i badanie problemów z wydajnością
• Przeprowadzanie zmian w całym procesie wdrażania od niższych środowisk po produkcje
• Utrzymywanie aktualnej dokumentacji
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Doświadczenie we wspieraniu i utrzymywaniu baz danych Oracle w wersjach od 12c-19c.
• Umiejętność rozwiązywania problemów oraz proaktywne podejście do poprawy stabilności baz danych
• Umiejętność współpracy z wieloma zespołami projektowymi
• Biegła znajomość j. angielskiego
Dodatkowo oferujemy (po za wynagrodzeniem i pracą zdalną :)):
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna po stronie Lumicode
• Aktywny rozwój kompetencyjny i technologiczny
Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Gdańsk
  • Administrator nieruchomości Gdańsk
  • Administrator IT Gdańsk
  • Specjalista ds. ochrony danych Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388