Database Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
T-Mobile Polska S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

-        Tworzenie zapytań do baz danych

-        Analizowanie nowych wymagań i implementowanie rozwiązań opartych na SQL i PL/SQL

-        Tworzenie dashboardów Tableau

-        Współpraca z interesariuszami biznesowymi oraz technicznymi

-        Analizy ad-hoc i wsparcie analityczne innych działów

-        Wydobywanie, przetwarzanie i integrowanie danych z różnych źródeł

-        Tworzenie i monitorowanie procesów ETL

-        Utrzymywanie dokumentacji

Wymagania:

-        Doświadczenie w obszarze relacyjnych baz danych i modeli, architektury hurtowni danych

-        Umiejętność tworzenia zapytań SQL i PL/SQL na poziomie średniozaawansowanym – warunek konieczny

-        Znajomość SAS 4GL,

-        Znajomość Pentaho

-        Dobra znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, MSSQL

-        Doświadczenie w analizie, przetwarzaniu i modelowaniu danych

-        Znajomość narzędzi ETL: MS SSIS, SAS DI, Oracle DI

-        Doświadczenie w pracy z technologiami Big Data i/lub Hurtowni Danych

-        Umiejętność wizualizacji danych i prezentowania wyników ich analiz

-        Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne

-        Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Mile widziane:

-        Praktyczne doświadczenie w pracy z narzędziami raportowymi (Tableau, Clickview, MS SSRS)

-        Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

-        Znajomość pojęć i procesów z branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

Zespół zajmuje się migracją usług biznesowych między systemami, definiowaniem wymagań do procesu migracji, wsparciem raportowym organizacji, zmniejszaniem długu technologicznego.

W odpowiedzialności mamy również zwiększanie efektywności procesów biznesowych przez minimalizację strat dla firmy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

1.      Analiza CV

2.      Spotkanie z Rekruterem

3.      Spotkanie z Managerem

4.      Witaj w T-Mobile :)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584