Data Scientist / Data Engineer (modele predykcyjne)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Nasz klient to innowacyjna firma z branży IT, która od ponad dekady skutecznie wspiera sektor mediów, prawa i administracji, dostarczając zaawansowane technologicznie rozwiązania. Specjalizuje się w digitalizacji treści oraz publikacji cyfrowych, co potwierdza ich autorskie narzędzie #SCRIPTOO, wykorzystywane przez znane wydawnictwa. Zespół składa się z doświadczonych programistów, inżynierów, projektantów i menedżerów, którzy na co dzień pracują nad tworzeniem aplikacji mobilnych, skalowalnych portali internetowych, systemów informacji prawnej oraz automatyzacji przetwarzania dokumentów. Firma jest również zaangażowana w realizację projektów dofinansowanych z funduszy europejskich, mających na celu rozwój nowych technologii. Szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu i wspólnie pracować nad innowacyjnymi projektami, które realnie wpływają na rozwój sektora mediów, prawa i administracji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobre warunki pracy i realną możliwość rozwoju
  • Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Dodatkowe 3 dni urlopu w skali roku

Obowiązki:

  • Budowanie i wdrażanie rozwiązań wykorzystujących uczenie maszynowe, przy wykorzystaniu języka Python
  • Tworzenie algorytmów i modeli predykcyjnych do stosowania w codziennej działalności biznesowej
  • Budowa i utrzymanie architektury przepływu danych
  • Weryfikacja jakości danych oraz ich przydatności analitycznej
  • Tworzenie dashboardów wizualizujących dane

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w budowaniu modeli predykcyjnych wspomagających decyzje biznesowe
  • Znajomość statystyki
  • Znajomość analizy danych
  • Umiejętność przekształcania dużych ilości nieuporządkowanych danych na użyteczny format
  • Wyszukiwanie w danych reguł i wzorców, a także wykrywanie trendów
  • Znajomość wizualizacji danych (najlepiej w narzędziu MS Power BI oraz Google Data Studio)
  • Język programowania Python
  • Znajomość bazy danych SQL i NoSQL
  • Doświadczenie w współpracy z Product Managerami i zespołami sprzedażowymi
  • Łatwość w komunikacji z przedstawicielami różnych zespołów biznesowych
  • Umiejętność opracowywania zbiorów danych i ich interpretacja w celu przygotowania rekomendacji

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Model Warszawa
  • Model (zawód) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116