Data Scientist - Analityk Danych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

HR SIGMA Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Bielsko-Biała
Pracodawca
Dodano
16.05.2024
Numer referencyjny
DS/MK/05/2024

Zadania

  • Szukanie odpowiedzi/rozwiązań na konkretny problem biznesowy, dzięki analizie zgromadzonych danych
  • Wykrywanie zależności pomiędzy danymi, o ile taka zależność istnieje
  • Preprocesing danych dla celów modeli AI
  • Budowa modeli AI

Wymagania:

  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków z dużej ilości danych
  • Znajomość statystyki oraz matematyki (m.in. rachunek prawdopodobieństwa)
  • Umiejętność i doświadczenie w programowaniu w Python (ew. język R)
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie wykorzystania Machine learning (uczenie maszynowe)
  • Umiejętność w programowaniu w SQL
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Cierpliwość oraz chęć samorozwoju

Oferujemy:

  • Udział w projekcie B+R
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczne warunki pracy
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym, odpowiednim do wyznaczonych wyzwań
  • Realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
  • Kartę Multisport

Jeżeli spełniasz warunki i wiesz że sprawdzisz się na stanowisku Analityka Danych prześlij swoje CV

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Nasz Klient, który realizuje projekt badawczo-rozwojowy, którego przedmiotem jest opracowanie i wdrożenie produktów informatycznych (programów) służących prognozowaniu i optymalizacji zużycia ciepła i chłodu pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

Analityka Danych / Data Scientist

  • Praca Bielsko-Biała
  • Analityk finansowy Bielsko-Biała
  • Analityk medyczny Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony danych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322