Data Scientist
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, mazowieckie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
7. 9. 2024
15000 - 20000 PLN

Nasz Klient to innowacyjna firma technologiczna, specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT dla przedsiębiorstw na całym świecie. Nasza misja to wspieranie biznesów w ich cyfrowej transformacji poprzez dostarczanie niezawodnych, skalowalnych i bezpiecznych technologii.
Ich główne to usługi:rozwój oprogramowania, chmura obliczeniowa, cyberbezpieczeństwo, Big Data i analityka oraz Internet of things (IoT).
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy utalentowanego Data Scientist, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w analizie i interpretacji dużych zbiorów danych. Idealny kandydat będzie miał doświadczenie w pracy z różnorodnymi danymi, tworzeniu modeli predykcyjnych oraz dostarczaniu analiz wspierających decyzje biznesowe. Jeśli masz pasję do danych i chcesz pracować w dynamicznym i innowacyjnym środowisku, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Data Scientist lub podobnym.
  • Zaawansowana znajomość języków programowania używanych w analizie danych, takich jak Python, R lub Scala.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i bibliotekami do analizy danych (np. Pandas, NumPy, Scikit-learn, TensorFlow, PyTorch).
  • Znajomość technik i algorytmów uczenia maszynowego (supervised, unsupervised, reinforcement learning).
  • Umiejętność pracy z bazami danych SQL oraz NoSQL.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do wizualizacji danych (np. Matplotlib, Seaborn, Tableau, Power BI).
  • Znajomość zasad statystyki oraz metod analizy danych.
  • Umiejętność komunikacji wyników analiz w sposób zrozumiały dla osób nietechnicznych.
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz rozwiązywania problemów.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z platformami chmurowymi (Azure, AWS, GCP).
  • Znajomość big data technologies (Hadoop, Spark).
  • Certyfikaty z zakresu analizy danych i uczenia maszynowego.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile/Scrum.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.
  • Możliwość pracy w dynamicznym, innowacyjnym środowisku.
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.
  • Program rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie).

Obowiązki:

  • Analiza i interpretacja dużych zbiorów danych w celu identyfikacji trendów, wzorców i zależności.
  • Tworzenie, testowanie i wdrażanie modeli predykcyjnych oraz algorytmów uczenia maszynowego.
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi, produktowymi i biznesowymi w celu zrozumienia ich potrzeb analitycznych.
  • Przetwarzanie i oczyszczanie danych, przygotowywanie ich do analizy.
  • Wizualizacja wyników analiz i przedstawianie ich w sposób zrozumiały dla interesariuszy.
  • Monitorowanie i utrzymanie wdrożonych modeli oraz optymalizacja ich wydajności.
  • Śledzenie najnowszych trendów i narzędzi w dziedzinie analizy danych oraz uczenia maszynowego.

  • Praca Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544