Data Quality Engineer
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1188658

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Lokalizacja: zdalnie
Branża: projekt w branży medialnej/telewizyjnej
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa
Stawka: rynkowa / uzależniona od oczekiwań kandydatów
Start date: ASAP
Godziny pracy: biznesowe
Praca zdalna: 100% zdalnie

Stos technologiczny:
Baza danych Snowflake, SQL, Airflow, Python

Znajomość przynajmniej na średnim poziomie:
Platformy i serwisów AWS (S3, AWS batch, Kinezis, Firehose, lambda), Gitlab, obszar Data Quality

Projekt:
• Budowa i rozwój hurtowni danych w Snowflake.

Czym będziesz się zajmował:
• Projektowanie i implementacja procesów monitorowania i poprawy jakości danych
• Projektowanie i implementacja struktur i przepływów danych
• Współpraca i dzielenie się wiedzą z członkami zespołu scrumowego

Co otrzymasz:
• Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
• Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno, maksymalnie dwa spotkania, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
• Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
• Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
• Minimum 4 lat doświadczenia komercyjnego na takich bądź podobnych stanowiskach
• Doświadczenie w tworzeniu hurtowni w cloud
• Znajomość Snowflake
• Znajomość SQL
• Znajomość Airflow
• Znajomość Python

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:
• Znajomość przynajmniej na średnim poziomie: Platformy i serwisów AWS (S3, AWS batch, Kinezis, Firehose, lambda), Gitlab, obszar Data Quality

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
4. Oferta
5. Witamy w projekcie!

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584