DATA ENGINEER/SPECJALISTA DS. INFORMACJI RYZYKA KREDYTOWEGO
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1040589401

Obowiązki

  • prowadzisz migrację analityki ryzyka z rozwiązań opartych o platformę SAS na chmurę GCP,
  • zajmujesz się szeroko pojętą inżynierią danych w środowisku on-premise i rozwiązaniach chmurowych,
  • projektujesz nowe procesy przetwarzania danych w środowisku GCP,
  • wspierasz użytkowników w zakresie technicznych aspektów działania naszej platformy analitycznej,
  • uczestniczysz w budowie nowego rozwiązania i narzędzia wspierającego analizę danych,
  • projektujesz i utrzymujesz model danych dla Data Scientistów,
  • dbasz o prawidłowe działanie środowiska analitycznego opartego na rozwiązaniach GCP.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Broker informacji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030