Data Engineer GCP
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Link Group
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja procesów pozyskiwania i zarządzania danymi na platformie Google Cloud.
  • Tworzenie skryptów do przetwarzania danych za pomocą języka Python oraz SQL.
  • Automatyzacja procesów gromadzenia danych i ich integracji z różnymi źródłami.
  • Analiza dużych zestawów danych, identyfikacja wzorców oraz dostarczanie wartościowych wniosków dla zespołu.
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania danymi oraz optymalizacja procesów przetwarzania danych.
  • Praca w bliskiej współpracy z zespołami IT i analitycznymi w celu wspierania podejmowania decyzji na podstawie danych.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy z danymi.
  • Bardzo dobre umiejętności programowania w Pythonie oraz pracy z bazami danych SQL.
  • Certyfikat Google Cloud (np. Google Cloud Data Engineer, Google Cloud Architect) - będzie dodatkowym plusem.
  • Doświadczenie w pracy z GCP.
  • Zdolność do pracy z dużymi zestawami danych i znajdowania wzorców w nieustrukturyzowanych danych.
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz efektywnej komunikacji w zespole.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116