Data Engineer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Connectis
16. 9. 2024

Wspólnie z naszym Partnerem z branży finansowej, specjalizującym się w nowoczesnych rozwiązaniach dla klientów z sektora motoryzacyjnego, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Data Engineer. Projekt, do którego dołączysz skupia się na rozbudowie oraz modernizacji kluczowej architektury hurtowni danych. Twoim zadaniem będzie projektowanie, budowanie i utrzymywanie nowoczesnych systemów danych, które stanowią fundament operacyjny tej organizacji.

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie i modernizacja architektury hurtowni danych dla instytucji finansowej, z uwzględnieniem specyfiki projektów bankowych i leasingowych,
  • Projektowanie i zarządzanie strukturami relacyjnymi oraz modelowanie przepływów danych (ERD, DFD, DLD),
  • Tworzenie polityk zarządzania danymi oraz implementacja procesów zapewniających ich jakość,
  • Koordynacja działań z zespołem DevOps wspierającym przetwarzanie i integrację danych,
  • Projektowanie i optymalizacja procesów integracji danych z użyciem narzędzi ETL/ELT,
  • Ścisła współpraca z dyrektorem IT i kierownikiem projektów,
  • Wdrażanie nowoczesnych technologii zarządzania danymi.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku Data Engineer lub podobnym,
  • Umiejętność modelowania przepływów i przetwarzania danych (np. DFD, DLD),
  • Wiedza i doświadczenie techniczne z zakresu: SQL i bazy danych Oracle,
  • Znajomość Data Governance i architektur hurtowni danych,
  • Znajomość technik i narzędzi integracji danych ETL/ELT,
  • Umiejętności budowy relacyjnych modeli danych (ERD).

Mile widziane:

  • Znajomość Python oraz Azure (Azure Cosmos DB, Azure SQL),
  • Znajomość wymogów regulacyjnych (KNF, EBA, DORA, NIS).

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę hybrydową z biura w Warszawie (2 dni zdalnie, 3 dni w tyg. w biurze),
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • 10-minutowa rozmowa wstępna po stronie Connectis,
  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta - DECYZJA!

Jeżeli spełniasz wymagania - aplikuj! Dołącz do zespołu, gdzie cenimy kompetencje, innowacyjność i pasję do tworzenia nowoczesnych rozwiązań!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584