Data Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dla naszego klienta z branży IT poszukujemy Data Engineera. Zespół inżynierów skupia się na tworzeniu ekosystemu reklamowego, który obejmie setki milionów inteligentnych urządzeń takich jak telewizory, telefony komórkowe, komputery stacjonarne i nie tylko.

Zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Oczekujemy

  • Stopnia licencjat lub magister w dziedzinie Informatyki, Matematyki, Telekomunikacji lub pokrewnych dziedzinach
  • Biegłości w inżynierii danych (ponad 4 lata doświadczenia), zwłaszcza w projektach z wykorzystaniem Hive/Spark
  • Znajomości Snowflake
  • Dobrej znajomość SQL
  • Znajomości języków Scala i/lub Python
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Kreatywności, zdolności do dostosowywania wiedzy w celu tworzenia innowacji i otwarty umysł

Mile widziane:

  • Znajomość Ruby on Rails
  • Znajomość interfejsu użytkownika React i/lub Flask
  • Znajomość GraphQL

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Szeroki wachlarz szkoleń (dopasowany do stanowiska)
  • Praca z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku
  • Możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych konferencjach
  • Prywatna opieka medyczna (możliwość bezpłatnego dodania członków rodziny)
  • Karta Multisport, Ubezpieczenie na życie, Karta lunchowa
  • Częściowe pokrycie kosztów kursu języka angielskiego
  • Różnorodne zniżki na produkty firmowe, bilety do teatrów, restauracje
  • Nieograniczony darmowy dostęp do Centrum Nauki Kopernik dla Ciebie i Twoich przyjaciół
  • Możliwość testowania nowych produktów firmowych
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny (dla osób spoza Warszaw)
  • Praca w modelu hybrydowym – 3 dni w biurze w tygodniu
  • Elastyczne godziny pracy (7-10)

Zadania

  • Rozwijanie i utrzymywanie usługi do generowania raportów
  • Optymalizowanie i przeprojektowanie usług w celu skrócenia czasu generowania raportów
  • Odpowiedzialność za usługi pod względem inżynieryjnym, począwszy od projektu, poprzez wdrożenie, aż po utrzymanie
  • Współpraca z innymi zespołami inżynieryjnymi
  • Koordynowanie działań wspólnie z interesariuszami projektu w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych i technicznych

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246