DATA ENGINEER
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1041520501

Obowiązki

  • budujesz procesy zasilania operacyjnej składnicy danych,
  • projektujesz i realizujesz rozwiązania informatyczne w obszarze zasilania danych,
  • analizujesz dane oraz przygotowujesz dla nich modele logiczne i fizyczne,
  • stroisz zapytania SQL na bazie Oracle i GCP Big Query,
  • przygotowujesz datamarty pod różne potrzeby biznesowe,
  • tworzysz koncepcje i implementacje rozwiązań w oparciu o wymagania i potrzeby biznesu,
  • wspierasz testy i wdrażania zmian w zakresie procesów zasilania danych,
  • pomagasz serwisować wdrożone oprogramowanie,
  • tworzysz przepływy off-linowe zarówno w narzędziach on-prem jak i GCP,
  • tworzysz przepływy strumieniowych danych,
  • usuwasz incydenty i bierzesz udział w rozwiązywaniu problemów,
  • pracujesz zgodnie z modelem DevOps.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080