Data Developer / Data Quality Engineer (Snowflake)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Lumicode Sp. z o.o. - Grupa Pentacomp
17. 9. 2024

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)
Obecnie dla jednego z naszych klientów, polskiego przedsiębiorstwa specjalizującego się w dostarczaniu usług IT oraz rozwoju oprogramowania, poszukujemy Data Developer lub Data Quality Enginnera (Snowflake)
Forma zatrudnienia: B2B
Stawka: do 160 zł netto/h + VAT
Miejsce pracy: 100% zdalnie
Godziny pracy: Elastyczne (pon. – czw. - 8,5h / pt. 6h)
Zakres zadań:
• Projektowanie i implementacja struktur i przepływów danych
• Projektowanie i implementacja procesów monitorowania i poprawy jakości danych
• Współpraca i dzielenie się wiedzą z członkami zespołu Scrumowego
Niezbędne umiejętności i kompetencje:
• Doświadczenie zawodowe w tworzeniu hurtowni w Cloud
• Bardzo dobra znajomość baz danych Snowflake, SQL, Pythona oraz Airflow
• Znajomość platformy i serwisów AWS (S3, AWS batch, Kinezis, Firehose, lambda) oraz Gitlab
• Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
• Mile widziana znajomość zagadnień i kompetencji w obszarze Data Quality
Dodatkowo oferujemy (po za wynagrodzeniem i pracą zdalną :)):
• Prywatną opieka medyczna
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna po stronie Lumicode
• Aktywny rozwój kompetencyjny i technologiczny
Czekamy na Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584