Data Analyst
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Trans.eu Group S.A
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz eksploracyjnych, na podstawie których będziesz rekomendował obszarom biznesowym kierunki działania
  • Przetwarzanie dużych zbiorów danych w Snowflake i AWS
  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania analityczne
  • Monitorowanie już istniejących rozwiązań Data Science
  • Projektowanie i tworzenie wizualizacji danych zgodnie z ustalonymi wymaganiami biznesowymi
  • Tworzenie analitycznych Data Martów
  • Wykorzystywanie podstawowych metod uczenia maszynowego do analityki
  • Projektowanie oraz tworzenie wewnętrznych raportów w Tableau (m.in. bazujących na danych geo)
  • Dbanie o jakość dostarczonych rozwiązań analitycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zaawansowanej analizy danych
  • Wiedza z zakresu Data Science (ewaluacja modeli, rodzaje modeli uczenia maszynowego, metody klasteryzacji)
  • Wiedza z zakresu programowania w języku Python
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL (np. Snowflake, BigQuery)
  • Umiejętność przetwarzania dużych wolumenów danych
  • Dobra znajomość Tableau
  • Umiejętność przejrzystego komunikowania się z obszarami biznesowymi
  • Znajomość rozwiązań chmurowych, a w szczególności AWS i Snowflake
  • Znajomości Airflow
  • Znajomość pyspark lub snowpark

To oferujemy

  • Korzystamy z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • Realizujemy program szkoleń wewnętrznych
  • Podczas dłuższej przerwy korzystamy z masaży odciążających nasz kręgosłup
  • Dysponujemy własną biblioteką, która jest stale wzbogacana o nasze propozycje
  • Korzystamy z zajęć sportowych prowadzonych na terenie firmy i poza nią
  • Otrzymujemy vouchery podarunkowe oraz bony świąteczne,
  • Korzystamy z własnego ośrodka wypoczynkowo-szkoleniowego
  • Gwarantujemy start-upową atmosferę

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713