Data Analyst
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Team Connect
7. 10. 2024

Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą usług IT typu nearshore i offshore. Od 2008 roku z sukcesem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforce.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania w oparciu o Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Dla jednego z naszych klientów z obszaru bankowości poszukujemy Data Analyst z min. 4 letnim doświadczeniem.

Lokalizacja: praca hybrydowa z Krakowa (2 dni w tygodniu praca z biura) lub dla Osób spoza Krakowa praca raz na kwartał z biura.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zaawansowanej analizy i eksploracji danych przy użyciu Jupyter Notebooks, narzędzi Python i innych odpowiednich technologii w celu uzyskania praktycznych spostrzeżeń i wsparcia celów biznesowych.
  • Wykorzystywanie doświadczenia z bazami danych SQL i NoSQL do zarządzania, wyszukiwania i analizowania dużych zbiorów danych, zapewniając integralność i dokładność danych.
  • Projektowanie i wdrażanie modeli danych, które skutecznie przechwytują wymagania biznesowe i przekładają je na ustrukturyzowane, skalowalne zasoby danych.
  • Praca zarówno w środowiskach chmurowych (np. AWS, Azure, Google Cloud), jak i w infrastrukturze lokalnej w celu zarządzania potokami danych, rozwiązaniami pamięci masowej i procesami analitycznymi.
  • Ścisła współpraca z interesariuszami w celu zrozumienia potrzeb biznesowych i przełożenia ich na wymagania techniczne, zapewniając zgodność między celami biznesowymi a rozwiązaniami w zakresie danych.
  • Identyfikowanie możliwości ulepszeń opartych na danych i proaktywne podejmowanie wyzwań w zakresie analizy danych, modelowania i dostarczania oprogramowania.
  • Uczestniczenie w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania, od gromadzenia wymagań do wdrożenia, zapewniając, że rozwiązania w zakresie danych są dostarczane na czas i spełniają standardy jakości.

Wymagania:

  • Biegła znajomość Jupyter Notebooks, Python, SQL i Hadoop.
  • Praktyczne doświadczenie w modelowaniu danych i projektowaniu zasobów danych.
  • Dobre zrozumienie ekosystemów Hadoop i ich zastosowań w analizie danych.
  • Doświadczenie w pracy zarówno w środowiskach chmurowych (AWS, Azure), jak i lokalnych.
  • Praktyczne doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania, z dogłębnym zrozumieniem procesu rozwoju i cyklu życia.
  • Udokumentowana umiejętność projektowania i wdrażania modeli danych zgodnych z potrzebami biznesowymi.
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na specyfikacje techniczne i rozwiązania oparte na danych.
  • Proaktywne podejście do identyfikowania problemów i możliwości, z silnym nastawieniem na rozwiązywanie problemów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne z umiejętnością jasnego przedstawiania złożonych danych zarówno interesariuszom technicznym, jak i nietechnicznym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami lub prowadzeniu inicjatyw, szczególnie w środowisku skoncentrowanym na danych.
  • Zdolność do efektywnej pracy w zespole, zapewniająca mentoring i wskazówki dla młodszych analityków.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min.B2).

Benefity

  • Długofalowa współpraca
  • Pakiet benefitów – Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Budżet szkoleniowy
  • Bezpłatne lekcje angielskiego
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna firmy

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238