Data Analyst / Administrator Analysis Services
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca z danymi i tworzenie analiz biznesowych
  • Tworzenie i modyfikowanie raportów (PowerBI, Excel)
  • Udział w tworzeniu narzędzi oraz aplikacji biznesowych
  • Przygotowywanie opisów i wizualizacji procesów biznesowych
  • Tworzenie pakietów/procesów przepływu danych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z tworzeniem narzędzi i aplikacji biznesowychbudowaniem i administrowaniem dużymi modelami danych
  • zaawansowana znajomość T-SQL
  • zaawansowana znajomość języka DAX oraz rozwiązań SSAS
  • zaawansowana znajomość rozwiązań PowerApps, PowerAutomate, Python i Machine Learning
  • znajomość SSMS oraz SSIS oraz umiejętność tworzenia procesów ETL
  • znajomość rozwiązań baz danych Azure
  • wiedza z zakresu finansów
  • znajomość Microsoft Dynamics

To oferujemy

  • Formę współpracy dostosowaną do oczekiwań kandydata (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • System premiowy uzależniony od realizacji celów
  • Możliwości rozwoju i realizację ciekawych projektów
  • Prywatną opiekę medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość pracy hybrydowej (do 8 dni w miesiącu pracy zdalnej)

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080