Data Analyst
  • Poznan
Poznań, Poznan, wielkopolskie, Polska
HAYS
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1188083

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Danych w zespole zrównoważonego rozwoju.

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę na narzędziach Microsoft oraz PowerBi, w celu budowania i odświeżania dashboardów, utrzymywania i tworzenia raportów w ww. narzędziach. Dodatkowo jest to sanowisko wspierające klientów wewnętrznych w poruszaniu się po tyc narzędziach i efektywnym korzystaniu z nich.
Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające bardzo dobrą znajomość języka angielskiego niezbędnego do codziennej pracy oraz znajomość pakietu Office, w szczególności Excela na poziomie zaawansowanym i pierwsze doświadczenia z PowerBi. Szukamy osób proaktywnych, które chciałby zaangażować się w automatyzację i usprawnianie istniejących procesów.

Oczekiwania:
• Pierwsze doświadczenia (również w postaci praktyk lub staży) z obszaru analizy danych
• Tytuł licencjata lub magistra
• Zaangażowanie, samodzielność, otwartość oraz wysoka kultura osobista
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
• Dbałość o szczegóły z naciskiem na dokładność
• Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas określon - 6 miesięcy
• Możliwość pracy z domu przez większość czasu (1 dzień z biura / miesiąc)
• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, lidera na rynku

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544