Data Analyst
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma, której SSC zlokalizowane jest w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Data Analyst, która będzie wspierać analitycznie zespół podatkowy.

Twoje zadania:

  • wsparcie analityczne zespołu podatkowego, ładowanie i transformacja danych
  • zbieranie, przetwarzanie, analiza i wizualizacja danych
  • identyfikacja luk i proponowanie rozwiązań w odpowiedzi na wymagania biznesowe
  • wsparcie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii zarządzania danymi dla działu podatkowego
  • optymalizacja procesów
  • współpraca z zespołem, z audytem oraz innymi komórkami finansowymi

Czego oczekujemy:

  • min 4-5 letnie doświadczenie w obszarze analizy danych finansowych lub księgowych
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego C1 w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy z Ms Office (Ms Excel, Power Point) oraz z SAP ( wyciąganie, analiza i łączenie danych)
  • umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność , umiejętność współpracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy z Power BI oraz doświadczenie w ekstrakcji danych
  • nie wymagamy znajomości zagadnień podatkowych

Benefity:

  • umowa o pracę
  • praca hybrydowa ( 2 dni w tygodniu biuro/ 3 dni HO)
  • multisport
  • opieka medyczna
  • premia roczna
  • ciekawą pracę i możliwości rozwoju

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563