Dam pracę: Walcownik stali profilowej
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie, Polska
WOST
24. 8. 2024

Zatrudnimy osoby (kobiety, mężczyźni) do pracy fizycznej na stanowisku Walcownik stali profilowej przy produkcji elementów stalowych.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, praca stacjonarna
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• przygotowanie klatek walcowniczych
• obsługa mostków sterowniczych
• demontaż klatek walcowniczych po zakończonym procesie walcowania
• nadzorowanie procesu walcowania
CZEGO OCZEKUJEMY
• wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
• obsługa komputera
OFERUJEMY
• pracę stacjonarną i dostęp do niezbędnych narzędzi
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie.

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544