Dam pracę, Praca dla nauczyciela
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Przedszkole Okno na Świat
17. 7. 2024

PRACA DLA NAUCZYCIELA - do naszego małego zespołu w kameralnym przedszkolu "Okno na Świat" Port Popowice poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego. W przedszkolu są tylko dwie grupy po 15 dzieci. Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij do nas swoje CV, oczekujemy:
• wykształcenia z kierunków przygotowujących do wykonywania zawodu nauczyciela w przedszkolu , kierunki pedagogiczne - wymóg niezbędny
• doświadczenia zawodowego
• wysokiej kultury osobistej
Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz opiekuńczych w grupie
- wykonywanie innych zajęć i zadań zleconych przez dyrektora
Oferujemy:
• praca na cały etat (40 godzin tygodniowo)
• pracę w miłej, kameralnej atmosferze
• możliwość uczestniczenia w szkoleniach
• premie frekwencyjne
• praca zmianowa wg ustalanego grafiku w godzinach 7:00 - 17:00
• gotowe materiały do zajęć
PRZEŚLIJ CV NA ADRES: @
CV powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

  • Praca Wrocław
  • Nauczyciel Wrocław
  • Nauczyciel akademicki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544