Dam pracę jako DORADCA KLIENTA
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
TELBRIDGE SP. Z O.O.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas
Cześć,
Poszukujemy do małego zespołu, kolejnej fajnej osoby. Praca jest stacjonarna polegająca na telefonicznej obsłudze klienta. Poza podstawowym wynagrodzeniem, przewidziany jest też system premii. Grafik jest możliwy do dostosowania.
Twój zakres obowiązków:
Telefoniczny kontakt z klientami
Nasze wymagania:
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
• Komunikatywna znajomość języka polskiego
• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
Mile widziane
• Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą Klienta
Co oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• 500zł w programie poleceń — poleć znajomych i zgarnij nagrodę.
• Dofinansowanie do karty MultiSport — już dziś zadbaj o swoją kondycję
• Możliwość dostosowania godzin pracy
Chcesz być częścią naszej drużyny? Wyślij swoje CV na @
Klauzula RODO
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. zo.o. Sp. k. z siedzibą przy ul. Zagnańska 49, 25-528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystania mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu. Pełna wersja klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.telbridge.pl. "

  • Praca Częstochowa
  • Tajemniczy klient Częstochowa
  • Doradca Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Doradca inwestycyjny Częstochowa
  • Doradca restrukturyzacyjny Częstochowa
  • Doradca ubezpieczeniowy Częstochowa
  • Doradca rolniczy Częstochowa
  • Doradca finansowy Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563