Dam pracę
  • Stary Sącz
dam pracę
Stary Sącz, Stary Sącz, Małopolskie, Polska
Z.U.B. BAU-GIPS Grzegorz Lebda
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Praca - Monter suchej zabudowy GK / Szpachlarz / Malarz
Firma Bau- Gips nawiąże współpracę z doświadczonymi firmami (podwykonawcami), brygadami, oraz pojedynczymi monterami suchej zabudowy, szpachlarzami, malarzami.
Stanowisko: Monter suchej zabudowy, Szpachlarz, Malarz
Miejsce wykonywanej pracy: Katowice oraz miasta województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów, Wieliczka i inne)
Opis stanowiska:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się wykonaniem robót w zakresie suchej zabudowy. Poszukujemy brygad oraz pojedynczych osób które będą odpowiedzialne za wykonywanie prac związanych z montażem suchej zabudowy. Prace polegać będą na montażu sufitów podwieszanych, ścianek działowych, szpachlowaniu, malowaniu.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy przy montażu suchej zabudowy
• Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi wykonawcami
Oferujemy:
• Pracę na długi okres czasu, na pełny etat
• Stałe, terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• Stabilne zatrudnienie w doświadczonej firmie
• Możliwość szkoleń w zakresie systemów suchej zabudowy
• Profesjonalne narzędzia do wykonywania prac
Kontakt e-mail: @
Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 600 882 597

  • Praca Stary Sącz
  • Stary Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659