Dam prace : Kucharz
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ecoAme
27. 3. 2024

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego kucharza, który dołączy do naszego zespołu w małym, przytulnym bistro. Poszukujemy osoby z pasją do gotowania, zdolnością do pracy w zespole oraz umiejętnością tworzenia pysznych dań z wykorzystaniem świeżych i wysokiej jakości składników.
Obowiązki:
Przygotowywanie różnorodnych potraw zgodnie z menu bistro
Planowanie i organizacja pracy w kuchni
Przygotowywanie menu sezonowego, uwzględniającego preferencje klientów
Zapewnienie jakości i estetyki serwowanych dań
Składanie zamówień i zarządzanie zapasami kuchennymi
Przestrzeganie standardów sanitarnych i procedur bezpieczeństwa
Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku w restauracji lub bistro
Znajomość różnych technik gotowania i umiejętność przygotowywania różnych rodzajów potraw (np. mięs, ryb, dań wegetariańskich)
Kreatywność w eksperymentowaniu z nowymi smakami i prezentowaniu dań w atrakcyjny sposób
Umiejętność pracy w zespole i skuteczne zarządzanie czasem
Dbałość o jakość, świeżość i prezentację potraw
Znajomość przepisów sanitarnych i standardów bezpieczeństwa
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie
Możliwość tworzenia i wpływu na menu
Przyjazne środowisko pracy
Konkurencyjne wynagrodzenie
Jeśli jesteś pasjonatem gotowania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: @ lub zadzwoń pod numer 608-234-225 Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Kraków
  • Kucharz Kraków
  • Kuk (kucharz) Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749