Dąbrowa Górnicza- kontrola jakości- oferta idealna również dla Pań
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Exact Systems
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dąbrowa Górnicza -do obszaru kontroli jakości na zakład z branży motoryzacyjnej -poszukujemy Pań i Panów.

APLIKUJ (bez CV) lub ZADZWOŃ, Możesz też wysłać SMS o treści "DG" tel. 725-252-243 - ODDZWONIMY ze szczegółami!

Mile widziany status ucznia/studenta.

Oferowane:

  • wynagrodzenie ze stawką godzinową 28,20 zł brutto
  • system 3 zmianowym
  • dodatek nocny +20% (stawka 33,84 zł brutto/h)
  • dodatek weekendowy +50% (stawka 42,30 zł brutto/h)
  • dodatek frekwencyjny do 200 zł brutto
  • parking przy zakładzie, zaplecze socjalne
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • grupowe ubezpieczenie, kartę Multisport, PPK
  • wgląd do przepracowanych godzin i grafików w telefonie dzięki aplikacji - Exact People GO
  • opieka dedykowanego koordynatora
  • zaliczki już po 2 miesięcznej współpracy, dzięki Exact Pay
  • Dogodny dojazd komunikacją miejską: Przystanki Tworzeń – Roździeńskiego / Przejazd Kolejowy- linie nr:
  • 84, 603, 604, 606,609,639, 644-Sosnowiec 808

Nie wymagamy doświadczenia - liczą się Twoje chęci

Wymagania

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność, zaangażowanie

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Kontroler jakości Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584