Czyności magazynowe , sortowanie paczek Lublin
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
HR Work Force
29. 8. 2024

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do magazynu w Lublinie
Lokalizacja: Lublin ul. Antoniny Grygowej 23a
Twój zakres obowiązków:
- segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)
- czynności magazynowe
- obsługa wózka paletowego
- drobne czynności porządkowe
Nasze wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w porze nocnej
- sprawność fizyczna
- motywacja i chęci do pracy
- umiejętność obsługi skanera i wózka paletowego
To oferujemy:
- Stabilną pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych
- Zlecenie od poniedziałku do piątku
- Stawkę godzinową 29 zł brutto/h

  • Praca Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584