Czynności związane z pakowaniem i paletyzacją, załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek, skanowaniem towarów, wprowadzaniem danych
  • Magnice
czynności związane z pakowaniem i paletyzacją, załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek, skanowaniem towarów, wprowadzaniem danych
, Magnice, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Lubisz pracę na magazynie? Jesteś dyspozycyjny od zaraz?

Mamy coś dla Ciebie!

Dla naszego klienta z branży modowej poszukujemy pracowników do wykonywania czynności związane z pakowaniem i paletyzacją, załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek, skanowaniem towarów, wprowadzaniem danych do komputera. Jesteś zainteresowany -> APLIKUJ

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat.B + własnego środka transportu

mile widziane: uprawnienia UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 5818

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjną stawkę 35zł/h brutto
  • pracę na jedną zmianę: 7-15 lub 9-17, w zależności od potrzeb
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa)

Zadania

  • pakowanie i paletyzacja produktów
  • załadunek i rozładunek
  • skanowanie towarów
  • wprowadzanie danych do komputera

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

82 870
15 696