Czynności pomocnicze w sklepie
  • Jastrzębie-zdrój
czynności pomocnicze w sklepie
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-zdrój, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Pomóż nam przygotować nowy sklep do otwarcia - lokalizacja Jastrzębie Zdrój.

Najbliższe terminy - 31.05 i 01.06.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności w 31.05 i 01.06 w godzinach 8:00 - 18:00
  • mile widziany status studenta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 29 zł brutto/h
  • umowę zlecenie
  • szybki proces organizacji formalności - we wszystkim Ci pomożemy

Zadania

  • pomoc w przygotowaniu sklepu do otwarcia
  • wykładanie towaru na półki, wieszakowanie
  • wykonywanie prostych prac montażowych

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownicy uczelni w Polsce Jastrzębie-Zdrój
  • Doradca podatkowy w Polsce Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851