Czynności Pomocnicze w Magazynie - Nadarzyn
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
23. 8. 2024

Firma E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia E-WORK HR Company Poland Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: CZYNNOŚCI POMOCNICZE W MAGAZYNIE. MIEJSCE PRACY: NADARZYN

Obowiązki

  • Kompletacja zamówień
  • Pakowanie towaru
  • Proste prace magazynowe
  • Praca ze skanerem
  • Foliowanie palet z towarem

Wymagania

  • Sumienność
  • Gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątru w godz. 8:00 - 16:00
  • Zatrudnienie - umowa zlecenie
  • Stawka godzinowa 29,10 zł brutto

  • Praca Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584