Czynności pomocnicze przy pakowaniu
  • Stryków
Stryków, Stryków, Polska
16. 7. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:

CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

Miejsce pracy: Sosnowiec Pieńki k. Strykowa

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie, sortowanie, kompletacja
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Proste prace magazynowe

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa zlecenie
  • Pracę w systemie 3-zmianowym -> możliwość wyboru zmiany, a nawet dni!
  • Stawkę godzinową 28,10 – 30,10 zł brutto* (studenci/uczniowi stawka netto)
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Bezpłatny transport do/z pracy z wielu miejscowości

RODO

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Nazwa klienta: TRUVANT

Sektor: Inny

Zawód/Specjalizacja: Produkcja

Data zatrudnienia: 13/02/2023

Doświadczenie Zawodowe: < 1 rok

Wymiar czasu pracy: 100%

Dyspozycja do pracy: Praca w systemie zmianowym

Rodzaj zatrudnienia: Praca tymczasowa

Etap kariery zawodowej: Pracownik fizyczny

  • Zdolności manualne
  • Dokładność i spostrzegawczość
  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Praca Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544