Czynności administracyjne
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Jesteś skrupulatną i dokładną osobą poszukującą dorywczej pracy z elastycznym grafikiem? Lubisz pracę z dokumentacją, a j. angielski nie jest dla Ciebie żadnym problemem? Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do zespołu administracji!

Oczekujemy

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Skrupulatności
  • Chęci do nauki i zaangażowania,
  • Umiejętności priorytetyzacji zadań.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,,
  • wynagrodzenie na poziomie 313 zł/h brutto,
  • elastyczny czas pracy,
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna).

Zadania

  • Czynności wspierające dział administracji,
  • Wprowadzanie danych,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064