Częstochowa: Kontroler jakości- zarób z nami!
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
31. 8. 2024

W Częstochowie (dzielnica Tysiąclecie) poszukujemy z racji specyfiki Panów do obszaru kontroli jakości. Dzwoń tel. 512-106-098

Opis stanowiska:

  • Przepakowanie komponentów z kartonów w pojemniki oraz kontrola.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz,
  • sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stawkę 30 zł brutto,
  • dodatek nocny +25%,
  • dodatki weekendowe sobota  +50%, niedziela +100%,
  • system 4 brygadowy,
  • do dyspozycji parking, zaplecze socjalne,
  • opiekę i wsparcie dedykowanego koordynatora,
  • umowę zlecenie- możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS,
  • wdrożenie, przeszkolenie,
  • kartę Multisport, możliwość zaliczek już po 2 mc współpracy,
  • formalności i wgląd do godzin w telefonie dzięki aplikacji EP GO,
  • grupowe ubezpieczenie, PPK,
  • program stypendialny Exact Future.

  • Praca Częstochowa
  • Kontroler jakości Częstochowa
  • Kontroler Częstochowa
  • Kontroler biletów Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567