CZESKI KONTRAKT! Kierowca Międzynarodowy CE
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
247 drive
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca międzynarodowy CE - naczepa chłodnia
Nasz klient zapewnia wydajne i niezawodne usługi transportowe dla firm w całym kraju. Dzięki silnej sieci partnerów i oddanemu zespołowi profesjonalistów oferuje szereg usług, w tym spedycję, magazynowanie, dystrybucję i zarządzanie łańcuchem dostaw. Ich zaangażowanie w dostarczanie klientom wysokiej jakości usług i innowacyjnych rozwiązań sprawia, że są zaufanym partnerem dla firm, które chcą usprawnić swoje procesy logistyczne.
Baza: Possneck (DE)
Obowiązki
Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za transport różnego rodzaju towarów naczepą chłodniczą do klientów w Holandii, Niemczech i Czechach. Załadunek i rozładunek będą również częścią Twoich obowiązków. Ponadto będziesz musiał obsługiwać niezbędną dokumentację, a także komputer pokładowy. Będziesz pracować od poniedziałku do soboty, zarówno w dzień, jak i w nocy. W ciągu tygodnia będziesz spać w ciężarówce, a 45-godzinne przerwy będziesz spędzać na bazie. W ciągu dnia odwiedzisz ok. 3-6 adresów. Praca w systemie 3/1 - kierowcy zazwyczaj zmieniają się w Possneck (DE).
Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna na tym stanowisku; załadunek i rozładunek jest wymagany od kierowcy; musisz być otwarty na pracę w weekendy; praca zgodnie z zasadami i procedurami jest bardzo ważna.
Wymagania dotyczące stanowiska:
Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca CE
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę
Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców
Wynagrodzenie + dieta dzienna
Praca w systemie 3/1

  • Praca Katowice
  • Kierowca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721