Czas na zmiany- tworzymy nowy zespół, zostań jego częścią!
  • Tarnów
czas na zmiany- tworzymy nowy zespół, zostań jego częścią!
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

HR FOR BUSINESS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Tarnów
Pracodawca
Dodano
19.09.2024
Numer referencyjny
6782_4577

 Zadania do realizacji:

-        Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktu

-        Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

-        Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem pracownikami

-        Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

-        Pełnienie obowiązków kierownika w jego zastępstwie

-        Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie czasu pracy podległego personelu

-        Sporządzanie raportów i innej dokumentacji służbowej

-        Zarządzanie zespołem ekipy sprzątającej, wspieranie w pracach na obiekcie

-        Dbanie o zaopatrzenie obiektów.

Wymagania:

-        Dobra organizacja pracy

-        Wysoka kultura osobista

-        Książeczka sanepidu

-        Dyspozycyjność

-        Doświadczenie w pracy w firmie sprzątającej

-        Umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

-        Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu

-        Gotowość do pracy w godzinach nocnych.

Oferujemy:

-        Wypłatę na czas

-        Niezbędne narzędzia pracy

-        Szkolenie stanowiskowe

-        Pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm z segmentu FM w Polsce

-        Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

-        Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach

-        Dofinansowanie do karty sportowej Multisport.