(cz) Praca na produkcji - Turów
  • Turów Celiny
śląskie, Turów Celiny, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
8. 5. 2024

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.Obecnie poszukujemy Pracowników na stanowisko: Pracownik wsparcia produkcji

Zakres zadań:

  • pakowanie gotowego wyrobu,
  • załadunek zgrzewek na palety.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • wymagana książeczka sanepidu,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

W SGP czeka na Ciebie:

  • BONUS za polecenie osoby do pracy - 400 zł brutto,
  • zatrudnienie na podstawie w pełni oskładkowanej umowy zlecenie,
  • 29 zł/h brutto,
  • praca w godzinach 6-14; 14-22; 22-6,
  • praca od poniedziałku do piątku.

  • Praca śląskie
  • Pracownik produkcji śląskie
  • Pracownik produkcji Miasteczko Śląskie
  • Pracownik produkcji Stronie Śląskie
  • Pracownik produkcji Oborniki Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Piekary Śląskie
  • Pracownik produkcji Siemianowice Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293