(cz) Praca na produkcji - od zaraz!
  • Mrągowo
Mrągowo, Mrągowo, warmińsko-mazurskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
18. 7. 2024

SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.W związku z dynamicznym rozwojem Firmy i tworzeniem nowych miejsc pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Mrągowo

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • praca przy linii produkcyjnej,
  • prace porządkowe,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14/14-22/22-6),
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane,
  • mile widziani studenci.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością pełnego oskładkowania,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • praca w miłym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Mrągowo
  • Pracownik produkcji Mrągowo
  • Mrągowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941