CYBERSECURITY EXPERT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

998615201

Obowiązki

  • współpracujesz z zespołami projektującymi i developującymi aplikacje mającą na celu wdrażanie zasad bezpieczeństwa od samego początku cyklu życia oprogramowania,
  • wspierasz projekty migracyjnych oraz transformacyjne aplikacji czy systemów, zarówno na nową warstwę technologiczną, jak i do środowiska opartego o chmurę,
  • implementujesz elementy bezpieczeństwa w ramach procesu SDLC,
  • opracowujesz i zarządzasz procesem CI/CD dla różnych typów aplikacji i automatyzujesz jak największą ilości kroków bezpieczeństwa,
  • automatyzujesz zadania z zakresu bezpieczeństwa w ramach procesów DevOps,
  • analizujesz bezpieczeństwo kodu API, aplikacji czy IaC,
  • wspierasz zespoły projektowe w zakresie bezpieczeństwa chmury (Azure, GCP, AWS),
  • oceniasz bezpieczeństwo rozwiązań hybrydowych opartych o rozwiązania chmurowe czy konteneryzację,
  • rozwijasz środowisko DevOps o elementy bezpieczeństwa,
  • wspierasz zespoły developerskie w mitygacji wykrytych podczas procesu DevSecOps podatności.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080