Cybersecurity Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Simplicity Sp. z o.o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dlaczego SimplicITy

Zapraszamy Cię do świata SimplicITy, gdzie spotkasz zespół entuzjastów i ekspertów, dostarczających rozwiązania technologiczne w niemal każdym sektorze gospodarki.

Poprzez najnowocześniejsze rozwiązania rynkowe znajdujące się w naszym portfolio, adresujemy istniejące wyzwania z jakimi borykają się organizacje, jak również świadczymy usługi mające na celu szerzenie wiedzy, edukację i dobór właściwych dla danego klienta produktów i usług, często szytych na miarę ich potrzeb.

Do naszego Zespołu poszukujemy osoby, która razem z nami będzie tworzyć technologiczną przyszłość.

Co nas wyróżnia?

  • Dostarczamy wartość poprzez technologię.
  • Cenimy sobie nowoczesność, dlatego jesteśmy partnerem producentów, którzy są liderami w swoich obszarach: Dell Technologies, RedHat, Oracle, IBM, NetApp, VMware, Veritas, HCL, Checkmarx, BlackBerry, SuSE jednocześnie pozostając otwartym na wciąż pojawiające się nowe rozwiązania.
  • Od 2020 roku jesteśmy firmą globalną będącą częścią międzynarodowej korporacji Ricoh, posiadającej ponad 100 tys. pracowników w 200 lokalizacjach na świecie.
  • Planujemy realizację globalnych projektów.
  • Profesjonalny onboarding, który pomoże Ci szybko zapoznać się z zespołem i zadaniami.
  • Rozwój kompetencji i poszerzanie wiedzy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia.
  • Możliwość rozwoju osobistego wraz z dynamicznym rozwojem firmy.
  • Udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych.
  • Dostęp do platformy benefitowej WorkSmile.
  • Wspaniałą atmosferę pracy i dużo śmiechu.
  • Zespół pełen ambicji i kreatywności.
  • Elastyczność godzin i miejsca pracy.

Obowiązki

  • Uczestniczenie we wdrożeniach nowych rozwiązań IT Security u naszych Klientów
  • Wsparcie klientów w eksploatacji już wdrożonych systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla projektów i systemów
  • Uczestniczenie w audytach bezpieczeństwa
  • Wspierał merytorycznie członków zespołu handlowego w procesach sprzedażowych
  • Aktywne śledzenie nowości rynkowych aby stale doskonalić umiejętności zgodnie z najnowszymi trendami

Wymagania

  • Pasjonata nowych technologii z min. rocznym doświadczeniem w IT Security lub dwuletnim w obszarze administracji IT/Sieci
  • Z dobra znajomością protokołów sieciowych
  • Znajomością systemów klasy SIEM
  • Znajomością przynajmniej dwóch narzędzi security (EDR/NDR/XDR/SOAR/NGFW/WAF/AST/VM/IDM/PAM/DLP/itd.).
  • Osoby otwartej na pracę z Klientem, relacyjnej , dążącej do samodzielności

Mile widziane:

  • Posiadanie certyfikatów jak OSCP/CEH/CompTIA Security.
  • Znajomość standardów i regulacji (NIS2/DORA/ISO 27001/NSC-200/MITRE ATT&CK/etc.).
  • Doświadczenie u integratora IT.

Oferujemy

  • Profesjonalny onboarding, który pomoże Ci szybko zapoznać się z Zespołem i zadaniami
  • Rozwój kompetencji i poszerzanie wiedzy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Możliwość certyfikacji i stałego podnoszenia kompetencji technicznych
  • Udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych
  • Dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • Wspaniałą atmosferę pracy i dużo śmiechu
  • Zespół pełen ambicji i kreatywności
  • Elastyczność godzin i miejsca pracy

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848