Cybersecurity Engineer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188569

Dla jednego z naszych klientów, prężnie rozwijającej się organizacji, która jest dostawcą najnowszych rozwiązań technologicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Cybersecurity Engineer:
Obowiązki

  • Uczestniczenie we wdrożeniach nowych rozwiązań IT Security u klientów
  • Wsparcie klientów w eksploatacji już wdrożonych systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla projektów i systemów
  • Uczestniczenie w audytach bezpieczeństwa
  • Wsparcie merytoryczne członków zespołu handlowego w procesach sprzedażowych
  • Aktywne śledzenie nowości rynkowych, aby stale doskonalić umiejętności zgodnie z najnowszymi trendami

WymaganiaSzukamy pasjonata nowych technologii:
  • Z min. rocznym doświadczeniem w IT Security lub dwuletnim w obszarze administracji IT/Sieci
  • Z dobra znajomością protokołów sieciowych
  • Znajomością systemów klasy SIEM
  • Znajomością przynajmniej dwóch narzędzi security (EDR/NDR/XDR/SOAR/NGFW/WAF/AST/VM/IDM/PAM/DLP/itd.).
  • Osoby otwartej na pracę z Klientem, relacyjnej , dążącej do samodzielności

Mile widziane:
  • Posiadanie certyfikatów jak OSCP/CEH/CompTIA Security.
  • Znajomość standardów i regulacji (NIS2/DORA/ISO 27001/NSC-200/MITRE ATT&CK/etc.).
  • Doświadczenie u integratora IT.

Oferujemy
  • Rozwój kompetencji i poszerzanie wiedzy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Możliwość certyfikacji i stałego podnoszenia kompetencji technicznych
  • Udział w spotkaniach i wyjazdach integracyjnych
  • Dostęp do platformy benefitowej
  • Elastyczność godzin i miejsca pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567