Customs Broker with English - entry level
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104665

Obowiązki

  • Sporządzanie dokumentacji na podstawie podanych spisów
  • Weryfikacja poprawności oraz kompletności przygotowanych dokumentów
  • Kontakt z klientem w celu doprecyzowania informacji (mailowy oraz telefoniczny)

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1
  • Gotowość do pracy 5 dni w tygodniu stale od wtorku do soboty (poniedziałek i niedziela wolne)
  • Gotowość do pracy 8 lub 8,5h godzin dziennie między g. 7:00 a 18:00 (praca zmianowa)
  • Gotowość do pracy w święta (kilka dni w ciągu roku)
  • Miejsce zamieszkania w Krakowie (lub możliwość dojazdu do Krakowa)

Oferujemy

  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Hybrydowy model pracy (po 3-miesięcznym stacjonarnym okresie wdrożenia w Krakowie)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do obiadów w trakcie pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Bilety do kina

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Kraków
  • Broker Kraków
  • Broker ubezpieczeniowy Kraków
  • Broker informacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315