Customer Support z językiem francuskim
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
WhitePress
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zachęcanie dostawców (wydawców i blogerów) do rejestracji na platformie;

  • Weryfikacja portali w bazie danych;

  • Utrzymywanie komunikacji z klientami w sprawach bieżących;

  • Budowanie relacji z klientami;

  • Obsługa platformy WhitePress;

  • Aktywna współpraca z zespołem;

  • Realizacja wyznaczonych celów.

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. C1);

  • Umiejętności komunikacyjne – płynna komunikacja z obecnymi klientami;

  • Regularność – umiejętność pracy w ustalonym schemacie;

  • Kreatywność – umiejętność podejmowania inicjatywy;

  • Umiejętności operacyjne – otwartość na nowe technologie i szybkie uczenie się;

  • Umiejętności rozwiązywania problemów – identyfikowanie problemów i tworzenie efektywnych rozwiązań dla potrzeb klientów;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • Stawkę netto 4 000-4 500 PLN plus bonus uzależniony od wyników

  • Pracę w pozytywnej atmosferze biurowej;

  • Dostęp do szerokiej wiedzy i technologii;

  • Szkolenia i udział w konferencjach branżowych;

  • Udział w programie poleceń pracowniczych;

  • Równowagę między pracą a życiem prywatnym;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko zmotywowanym i odnoszącym sukcesy zespołem;

  • Pakiet benefitów

  • Coroczne imprezy firmowe i warsztaty z kolegami z całego świata.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567