Customer Support Specialist
  • Lublin
Lublin, Lublin, Województwo lubelskie, Polska
Performance Media
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • zajmiesz się bieżącą obsługą klienta w obszarze obecnych oraz nowych zgłoszeń w ramach prowadzonych projektów;
  • będziesz pierwszą linią wsparcia dla klienta w ramach ustaleń i prowadzonych na projekcie działań: kiedy trzeba przypilnujesz terminu, a innym razem przekierujesz temat do odpowiedniej osoby;
  • monitorowanie i wprowadzanie zmian w systemach zewnętrznych będzie również będzie jednym z Twoich codziennych „to do”;
  • w ramach działań prowadzonych dla Klienta będziesz także blisko współpracować z innymi zespołami w firmie (Backend Development, Business Intelligence, Analytics).

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w godzinach 4:00-12:00, ze względu na współpracę z Klientem z Azji;
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;
  • możesz pochwalić się bardzo dobrą organizacją pracy, a szybkie tempo zadań i ustalanie priorytetów to dla Ciebie chleb powszedni;
  • jesteś zorientowany na klienta: budujesz pozytywne relacje, ustalasz potrzeby i dbasz o to, aby klient czuł się zaopiekowany;
  • cechuje Cię podejście problem-solving, szukasz rozwiązań nawet w trudnych sytuacjach, jak czegoś nie wiesz, to pytasz lub samodzielnie poszukujesz informacji;
  • lubisz się z programem Microsoft Office;
  • jesteś dokładny, drobiazgowy i zorientowany na szczegóły.

Mile widziane:

  • wiedza z obszaru digital marketingu, w szczególności - prowadzenia lub obsługi kampanii digitalowych (DV360, Google Ads).

Oferujemy:

  • rozwój w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce w pionie Global Technology, w której staniesz się częścią projektów realizowanych dla globalnych i rozpoznawalnych marek z całego świata!
  • świetną atmosferę pracy i fajnych ludzi na pokładzie;
  • wspieramy samodzielność i inicjatywę i zapewniamy wyzwania - it’s up to you!
  • pakiet benefitów firmowych: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe i kilka innych!

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836