Customer Success Specialist
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Województwo śląskie, Polska
Digitree Group S.A.
6. 6. 2024

Cześć, Jesteśmy Digitree Group! Pomagamy firmom w kształtowaniu ich biznesu dzięki autorskiej technologii, innowacyjnym rozwiązaniom oraz nastawieniu na Customer Centricity.

Obecnie poszukujemy osoby, która jako Customer Success Specialist który dołączy do naszej firmy Digitree Group S.A., w ramach naszego produktu SARE. Będzie on specjalizować się w obszarze email marketingu, automatyzacji i optymalizacji procesów marketingowych, korzystając z naszego autorskiego narzędzia.

Sprawdź, jakie zadania czekają na Ciebie w codziennej pracy:

  • Poszerzanie portfolio SARE o nowe marki i ciekawe projekty,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i definiowanie ich potrzeb biznesowych,
  • Koordynowanie projektów wdrażanych u klienta
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami,
  • Rekomendowanie rozwiązań w oparciu o aktualne trendy w branży,
  • Aktywny udział w procesach ofertowych,
  • Tworzenie wycen i kosztorysów,
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Zarządzanie budżetem i dbanie o rentowność projektów.

Co jest dla nas ważne, abyś mógł/mogła komfortowo z nami pracować:

  • Masz min. 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży lub customer success w firmie technologicznej lub zajmującej się marketingiem
  • Współpracowałeś/ łaś już z brandami przy projektach marketingowych,
  • Potrafisz budować długoletnie relacje biznesowe i przełożyć je na efekty sprzedażowe,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu marketingu i komunikacji,
  • Wiesz, jak udzielić konstruktywnego feedbacku,
  • Posiadasz wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Potrafisz aktywnie słuchać i wyciągać trafne wnioski,
  • Chętnie spotykasz się z klientami i potrafisz prowadzić spotkanie biznesowe.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Dogodną formę współpracy (umowa o pracę/B2B/umowa zlecenie)
  • Możliwość pracy zdalnej lub w systemie hybrydowym (mamy biura w Rybniku, Warszawie, Gdyni i we Wrocławiu)
  • Możliwość uczenia się od doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu obszarów (e-commerce, strategia, media i analityka, działy projektowe / wdrożeniowe)
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, lekcje z j. angielskiego
  • Sporo wewnętrznych inicjatyw: webinary, wspólnie tworzona baza wiedzy w zakresie nowych technologii oraz e-marketingu, szkolenia
  • Luźną i swobodną atmosferę oraz spotkania integracyjne

  • Praca Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851